alkoblokas dignita

Kaip susigrąžinti teisę vairuoti anksčiau?

Jeigu praradote teisę vairuoti dėl lengvo girtumo (0,4-1,5 promilės) ir norite susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą anksčiau, jums tereikia gauti vairuotojo pažymėjimą su specialiu kodu (69) ir įsimontuoti alkobloką

Kokius žingsnius turite atlikti?

  1. Parašyti prašymą sumažinti vairavimo teisių atėmimo laiką su įsipareigojimu savo lėšomis automobilyje įsirengti alkobloką ir pateikti jį nusižengimą nagrinėjančiam pareigūnui. Administracinio poveikio priemonę gali skirti ir teismas.
  2. Gauti sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą, kuris išduodamas pagal privalomojo mokymo apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai mokymo programą (4 ak. val.)
  3. Dėl naujo vairuotojo pažymėjimo (būtinai su kodu 69) kreiptis į “Regitrą”.Reikės pateikti galiojančią sveikatos patikros pažymą bei sveikatos  žinių atestavimo pažymėjimą.
  4. Atvykti į Šiaulių Altas ar kitą Altas grupės autoservisą ir įsimontuoti antialkoholinį variklio užraktą (alkobloką).

Alkoblokas turi atitikti Lietuvos standartą LST EN 50436-1, o autoservisas privalo išduoti alkobloko sertifikatą bei jo montavimo sertifikatą. Šiuos dokumentus būtina turėti ir pareikalavus, pateikti pareigūnams. 

Nereikės perlaikyti egzamino 


Vairuojant automobilį su alkobl
oku jums nereikės perlaikyti “Regitros” egzaminų. Jeigu vairavimo teisė atimta metams ir daugiau, vairavimo mokykloje jums reikėtų pabaigti papildomus mokymus bei išlaikyti teorijos bei praktikos egzaminus „Regitroje“. Tačiau įsimontavus alkobloką ir pradėjus važinėti nepraėjus metams po teisių atėmimo – žinių atnaujinti jums nereikės.

Alkobloko nuoma

Galima Dignita AL-100V alkobloko nuoma už 75 eurus/mėn. Tai geras variantas tiems, kuriems liko keli mėnesiai iki teisių susigražinimo ir savo alkobloko pirkti nebeapsimoka.

Patikimų kompanijų alkoblokai

Pas mus galite įsigyti šiuos alkoblokus: 

UAB “Altas” direktoriaus pavaduotojas Vytautas Lukoševičius Žinių radijoje laidoje “Žalia rodyklė” kalbėjo apie alkoblokus ir Lietuvos įstatymus. Kviečiame pasiklausyti. 

Kaip vyksta antialkoholinio variklio užrakto tikrinimas?

Rūta Masilionytė

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *