Starterių, generatorių remontas

Starterių ir generatorių remontas

Starterių ir generatorių remontas, tikrinimas, restauravimas. Restauruotus starterius ir generatorius bei jų dalis galite rasti mūsų prekių kataloge.

Generatorių remontas

Remontuojamas generatorius yra atidžiai ir pilnai išardomas, nustatomi gedimai bei nusidėvėjimai, detalės remontuojamos,  išvalomos smėliavimo aparatu, nepataisomos detalės pakeičiamomis naujomis. Darbo kokybei įvertinti naudojame kompiuterinį stendą, kuris tikrina generatorių pagal gamyklinius standartus. Klientui išduodame tikrinimo ataskaitą. 

Remontuojame ir tikriname 12V ir 24V generatorius, bei jų mazgus: krovimo reles, diodų tiltus, statorius, inkarus, galime privirinti diodų tiltus prie apvijų, galime suvirinti įtrūkusį aliuminį korpusą.

Kokie darbai gali būti atliekami remontuojant generatorių? 

Plačiau apie generatorių remontą skaitykite čia. UAB “Šiaulių Altas” vadovas pasakoja, kodėl svarbu rinktis profesionalų generatoriaus remontą, į ką svarbu atkreipti dėmesį ir kaip atrodo kokybiškas generatoriaus remontas. 

starterių ir generatorių remontas

Starterių remontas

Remontuojamas starteris yra atidžiai ir pilnai išardomas, nustatomi gedimai bei nusidėvėjimai, detalės remontuojamos, išvalomos smėliavimo aparatu, nepataisomos detalės pakeičiamomis naujomis, sutepama tepalu, atliekamas patikrinimas stende. Taip pat, patikriname automobilyje esančių laidų būklę.

Starterio inkarams tikrinti naudojame savo sukurtą prietaisą. Inkarų tikrinimui dirbtinai sukuriamo magnetinio lauko transformacija į įtampą inkaro apvijose matuojant iš jų kiekvieną ir tikrinant skirtumus. Tas pats prietaisas gali matuoti ir starterio statoriuje galimą vijų trumpą jungimą ir pan.

Remontuojame ir tikriname 12V ir 24V starterius. Jų mazgus: inkarus, nutekiname šepetėlių išgraužtas inkarų lameles, pritraukiamuosius elektromagnetus, bendeksus, statoriaus apvijas, statoriaus magnetus, priviriname šepetėlius prie apvijų ar laikiklių, reduktorius.

Kokie darbai gali būti atliekami remontuojant starterį?  

Plačiau apie starterių remontą skaitykite čia. UAB “Šiaulių Altas” vadovas pasakoja, kodėl svarbu rinktis profesionalų starterio remontą, į ką svarbu atkreipti dėmesį ir kaip atrodo kokybiškas starterio remontas.

Reikalinga paslauga?

Susisiekite dėl konsultacijos arba registracijai.