Webasto, Eberspacher, Calix montavimas ir remontas

Webasto, Eberspacher, Calix šildytuvų montavimas ir remontas

Profesionalus Webasto, Eberspacher, Calix montavimas ir remontas. Norint įsigyti naują šildytuvą, padedame išsirinkti geriausią šildytuvą ir jo komplektaciją atsižvelgiant į individualius Jūsų poreikius. 

Autonominiai šildytuvai

Montuojame ir remontuojame autonominius šildytuvus Webasto ir Eberspacher. Atliekame autonominių šildytuvų diagnostiką gedimams nustatyti, parenkame ir surandame reikiamas detales remontui. Atliekame naujų autonominų šildytuvų garantinį ir po garantinį aptarnavimą. 

Autonominių šildytuvų privalumai: 

Webasto

Elektriniai šildytuvai

Montuojame ir remontuojame elektrinius šildytuvus Calix. Konsultuojame dėl Calix suderinamumo su jūsų automobiliu,  pristatome galimas komplektacijas ir padedame išsirinkti geriausią variantą atsižvelgiant į jūsų poreikius. 

Calix komplektacijos: 

Nuotolinio užvedimo sistema

Alternatyva autonominiams ir elektriniams šildytuvams – Pandora Smart Pro

Tai išmanioji apsaugos sistema su nuotolinio užvedimo funkcija. Automobilį nuotoliniu būdu galima pašildyti, atvėsinti bei tuo pačiu apsaugoti.

Su Pandora Smart automobilį galite valdyti per programėlę. Programėlėje realiu laiku galėsite reguliuoti salono temperatūrą, stebėti lauko bei aušinimo skysčio temperatūrą, kuro lygį, akumuliatoriaus krovimo įtampą bei automobilio buvimo vietą.

Daugiau apie Pandora Smart Pro skaitykite čia

Reikalinga paslauga?

Susisiekite dėl konsultacijos arba registracijai.