Parkavimo sistemos montavimas

Parkavimo sistemos montavimas

Pilnai sukomplektuotos parkavimo sistemos montavimas ir atskirų jos dalių montavimas. Kliūties daviklius bei LED indikatorius galėsite prijungti prie Jūsų automobilyje jau esančios įrangos. 

Diegiant parkavimo sistemą automobilyje jo priekinėje ir galinėje dalyse yra sumontuojami keturi ultragarso jutikliai garso signalais pranešantys vairuotojui apie artėjančias kliūtis, arba vaizdo kameros perduodančios visą informaciją į Jūsų automobilio multimedijos įrenginį. Automobilio ekrane vairuotojas mato visas aplink esančias kliūtis galinčias sutrukdyti jam parkuojant savo automobilį. Parkavimo sistema taip pat praneša ir tikslų atstumą likusį iki kliūties tam, kad vairuotojui būtų lengviau orientuotis automobilio aplinkoje.

Parkavimo sistemos gali būti:

parkavimo sistemos montavimas

Parkavimo sistema padės Jums greičiau ir patogiau pastatyti savo automobilį stovėjimo aikštelėje, garaže ar bet kurioje kitoje vietoje. Automobilių parkavimo sistemos ypač padeda mėginant pastatyti automobilį maženėse erdvėse, bei didesnių gabaritų automobiliams. Taip pat, Jūsų automobilyje sumontuota moderni parkavimo sistema padės išvengti vienos iš dažniausiai pasitaikančių avarijų – atbuline eiga važiuojančių automobilių susidūrimų.

Padėsime jums išsirinkti tinkamą parkavimo sistemą pagal jūsų poreikius. Montavimo kaina priklauso pasirinktos komplektacijos.

Reikalinga paslauga?

Susisiekite dėl konsultacijos arba registracijai.