keyless go raktų apsauga

Išvenkite vagystės (Keyless go)

Svarbi informacija Keyless go sistemų savininkams! Vis daugėja automobilių vagysčių su beraktėmis (Keyless go) apsaugomis sistemomis, todėl šių sistemų savininkams verta pasisaugoti. 

Vagystėms naudojamas kodo retransliatorius. Retransliatorius, tai du lagaminėliai. Vienas lagaminėlis priima aktyvaus raktelio signalą ir perduoda kitam. Su kitu lagaminėliu vagišius stovi prie automobilio ir gaunasi tas pats, kas savininkui priėjus prie automobilio. Nors iš tikrųjų jis miega namie ar yra kavinėje.

Kadangi šio tipo rakteliai yra pastoviai aktyvūs, labai lengva nuotoliniu būdu prisijungti prie jo ir siųstuvo retransliatoriaus pagalba perduoti jo kodus automobiliui. Nors prabangių automobilių gamintojai teigia, jog jų valdymo raktai yra labai sudėtingi ir turintys stiprius algoritmus, ir tai iš tikrųjų yra tiesa, bet jie nepagalvojo apie paprasčiausią atstumo padidinimą, kuriuo dabar naudojasi vagys. 

Vienintelis būdas, kad raktelis būtų nenuskaitomas, tai grįžus namo įsidėti jį į metalinę dėžutę, o automobilyje įsirengti radijo lokacinę sistemą ar papildomą imobilizatorių arba bent jau „slapuką“. Mes parduodame patogius specialius radijo ryšį blokuojančius dėklus, nepraleidžiančius Keyless rakto signalo. 

Stasys Masilionis

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *