Apsaugos sistemų montavimas

Apsaugos sistemų montavimas

Pačių pažangiausių automobilių apsaugos sistemų montavimas. Siūlome platų automobilių signalizacijų pasirinkimą – nuo paprastos signalizacijos iki dvipusio ryšio apsaugos sistemos tiesiogiai susietos su Jūsų mobiliuoju telefonu ir nuolat informuojančios Jus apie automobilio buvimo vietą.  

Kompetentingi Šiaulių Alto vadybininkai Jums padės ne tik išsirinkti automobilio apsaugos sistemą, bet ir informuos apie draudimo kompanijų reikalavimus apsaugos sistemoms ir paaiškins, kuri apsaugos sistema geriausiai apsaugos Jūsų automobilį. 

Įsigijus automobilių apsaugos sistemą pas mus, suteikiame kokybės garantiją ir užtikriname Jūsų automobilio apsaugą. 

Automobilių žymėjimas

Norint geriausiai apsaugoti automobilį, siūlome įsimontuoti ne tik apsaugos sistemą, bet taip pat automobilį žymėti. Vagystės atveju,  Jūsų automobilį bus galima identifikuoti bet kurioje pasaulio valstybėje. Keliose gerai matomose vietose išgraviruojami aštuoni paskutiniai automobilio kėbulo numerio ženklai, kurie yra sunkiai pašalinami.

Imobilaizeris

Dar viena patikima ir pažangi apsaugos sistema – imobilaizeris. Jūsų transporto priemonė bus apsaugota netgi nuo automobilio atrakinimo berakčių sistemų (keylessgo) raktų kodo pertransliavimo

Automobilių paieškos bei sekimo sistemos

Pas mus taip pat galite įsigyti ir įsimontuoti pažangiausias automobilių paieškos bei sekimo sistemas Cobra Connex ir Sherlog, kurios padeda greitai surasti pavogtus automobilius bet kurioje pasaulio vietoje. 

apsaugos sistemų montavimas

Reikalinga paslauga?

Susisiekite dėl konsultacijos arba registracijai.