Paslaugos vilkikams

Apsaugos sistemų montavimas

Montuojame Tytan 24V apsaugos sistemas, pritaikytas vilkikams. Signalizacija gali būti su pulteliu arba iš gamyklinio rakto. Signalizacija papildomai gali saugoti akumuliatorių, kuro bakus, priekabos galines duris. Konsultuojame ir parenkame apsaugos sistemą pagal jūsų poreikius.  

Kuro bakų apsauga

Montuojame savo sukurtas ir pagamintas kuro bakų apsaugas FTS1 2M (su 2 magnetiniais sensoriais) ir FTS1 2P (su 2 pokyčio sensoriais). 

paslaugos vilkikams

Transporto kontrolė

UAB „Altas“ įmonė viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo diegti GPS/GSM technologijomis veikiančias Transporto Kontrolės Sistemas (TKS). Per dešimtmetį produktyvaus darbo metų sukaupta patirtis ir kvalifikacija, atrinkti patikimi ir funkcionalūs produktai leidžia ir šiandien išlaikyti tvirtas lyderių pozicijas. Savo klientams mes siūlome pažangiausius telemetrinės transporto kontrolės sistemų paketus sudarytus iš įrenginių ir  daug galimybių turinčių firmų Eco Fleet, Teltonika, Keratronik programinės įrangos. Lietuvoje „Alto“ montuotas sistemas naudoja daugelis verslo lyderių, tokių  kaip TEO, G4S, Cramo, Kauno keliai, Švyturys/Utenos alus, Biovela ir daugelis kitų. „Altas“ yra oficialus šių produktų atstovas Lietuvoje. 

Mūsų klientai – tai šiuolaikiškos privataus verslo įmonės ir valstybinės institucijos, kurios naujų technologijų pagalba siekia padidinti darbo efektyvumą , sumažinti transporto eksploatacijos kaštus, gauti informaciją apie transporto priemonių būklę ir judėjimo maršrutus. Mobiliųjų objektų kontrolės ir valdymo sistemos operatoriai bei vadybininkai bet kada gali gauti visą reikalingą informaciją ataskaitų pavidalu. 

Mūsų  įmonės veiklos išskirtinis bruožas – kiekvienam klientui individualiai parinktas sprendimas. Nesame varžomi įsipareigojimų vienam iš produktų, dirbame su keletu, siūlome tai  kas tuo metu yra geriausia. Be to, klientas gauna viską iš vienų rankų – mes parenkame, parduodame, montuojame ir vėliau prižiūrime visą sistemą. „Altas“ servisų tinklas pasiruošęs jums teikti savo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos  šalyse.

Galinės kameros, pakavimo sistemos

Montuojame monitorius galinio vaizdo kamerai arba 4 kameroms. Jie skirti galinio vaizdo kamerų montavimui automobiliuose su gamykline garso sistema, neturinčia linijinio vaizdo signalo įėjimo. Pajungus dvi kameras vienu metu vaizdas pasidalina per pusę.

Vėsinimo sistemų montavimas

Montuojame Eberspächer, VIESA ir Resfriar autonomines vėsinimo sistemas vilkikams.

paslaugos vilkikams

Reikalinga paslauga?

Susisiekite dėl konsultacijos arba registracijai.