Akcija!

TG11C022 Renault Megane 1,9dci; 2,0 00>

75.00 40.00

VALEO
12V 110A


Turite klausimų? Norite užsisakyti prekę?



Papildomi kodai

DELCO REMY DRA4286  
EDR 934286  
ELSTOCK 284852  
FRIESEN 9090318  
HELLA 8EL738163001  
HELLA CA1768IR  
ISKRA IA1437  
LESTER 23350  
PIC 208671
LUCAS LRA02350 
LUCAS LRA2350  
RENAULT 7711135332  
RENAULT 8200086161  
RENAULT 8200290215  
VALEO 2542663  
VALEO 2542818  
VALEO 2543342  
VALEO 439479  
VALEO 542663  
VALEO 542818  
VALEO 543342  
VALEO TG11C010  
VALEO TG11C022  
VALEO TG11C049  
VALEO EXC 437439  
VALEO 2542818D

Tinka automobiliams

RENAULT Grand Scenic II 1.9 2004-03 2005-07 1.9 DCi F9Q804
RENAULT Grand Scenic II 1.9 2004-03 2005-07 1.9 DCi F9Q812
RENAULT Grand Scenic II 1.9 2005-05 > 1.9 DCi F9Q803
RENAULT Grand Scenic II 2.0 2004-03 > 2.0 F4R770
RENAULT Grand Scenic II 2.0 2004-03 > 2.0 F4R771
RENAULT Megane CC II 1.9 2003-08 > 1.9 DCi F9Q803
RENAULT Megane CC II 1.9 2003-08 > 1.9 DCi F9Q804
RENAULT Megane CC II 1.9 2003-08 > 1.9 DCi F9Q800
RENAULT Megane CC II 1.9 2005-05 2007-02 1.9 DCi F9Q804
RENAULT Megane CC II 1.9 2007-03 > 1.9 DCi F9Q818
RENAULT Megane CC II 1.9 2007-03 > 1.9 DCi F9Q818
RENAULT Megane CC II 2.0 2003-08 > 2.0 F4R771
RENAULT Megane CC II 2.0 2003-08 > 2.0 F4R770
RENAULT Megane II 1.9 2002-09 > 1.9 DCi F9Q800
RENAULT Megane II 1.9 2002-09 2003-08 1.9 DCi F9Q800
RENAULT Megane II 1.9 2002-09 2003-08 1.9 DCi Expression F9Q800
RENAULT Megane II 1.9 2003-01 > 1.9 DCi F9Q804
RENAULT Megane II 1.9 2003-01 > 1.9 DCi F9Q804
RENAULT Megane II 1.9 2003-01 > 1.9 DCi Dynamique F9Q804
RENAULT Megane II 1.9 2003-09 > 1.9 DCi Expression F9Q800
RENAULT Megane II 1.9 2004-03 > 1.9 DCi F9Q808
RENAULT Megane II 1.9 2005-05 > 1.9 DCi F9Q803
RENAULT Megane II 1.9 2005-05 > 1.9 DCi Authentique F9Q803
RENAULT Megane II 1.9 2005-05 > 1.9 DCi Authentique F9Q803
RENAULT Megane II 1.9 2007-03 > 1.9 DCi F9Q818
RENAULT Megane II 1.9 2007-03 2008-10 1.9 DCi F9Q818
RENAULT Megane II 2.0 2002-09 > 2.0 F4R770
RENAULT Megane II 2.0 2002-09 > 2.0 Dynamique F4R770
RENAULT Megane II 2.0 2003-04 > 2.0 F4R771
RENAULT Megane II 2.0 2007-05 2008-10 2.0 F4R774
RENAULT Megane II SW 1.9 2003-08 > 1.9 DCi F9Q808
RENAULT Megane II SW 1.9 2003-08 > 1.9 DCi F9Q804
RENAULT Megane II SW 1.9 2003-08 > 1.9 DCi F9Q800
RENAULT Megane II SW 1.9 2004-03 > 1.9 DCi F9Q808
RENAULT Megane II SW 1.9 2005-05 > 1.9 DCi F9Q803
RENAULT Megane II SW 1.9 2007-03 > 1.9 DCi F9Q818
RENAULT Megane II SW 2.0 2003-08 > 2.0 F4R770
RENAULT Megane II SW 2.0 2003-08 > 2.0 F4R771
RENAULT Megane II SW 2.0 2006-06 > 2.0 F4R770
RENAULT Scenic II 1.9 2003-06 2005-08 1.9 DCi F9Q804
RENAULT Scenic II 1.9 2003-06 2005-08 1.9 DCi F9Q812
RENAULT Scenic II 1.9 2005-05 > 1.9 DCi F9Q803
RENAULT Scenic II 2.0 2003-06 > 2.0 F4R771

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Prekes pristatome į visus miestus kurjeriu arba per paštomatą. Taip pat prekes galite atsiimti Šiaulių Altas autoservise, adresu Pramonės 19D, Šiauliai.

Apmokėjimas atsiimant prekę

Prekę atsiimant iš Šiaulių Altas autoserviso (adresu Pramonės 19D, Šiauliai) apmokėjimą galite atlikti kortele arba grynais.

Apmokėjimas pavedimu

Į savo el. pašto adresą, kurį nurodėte užklausoje, gausite laišką su užsakymo numeriu ir mūsų rekvizitais. Atlikite apmokėjimą per elektroninę bankininkystę. Gavę apmokėjimą, išsiųsime prekę nurodytu adresu arba į paštomatą. Jei prekės reikia skubiai, atsiųskite pavedimo kopiją (screenshot).

PVM sąskaita-faktūra

Visos kainos nurodytos įskaitant PVM. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, siųsdami užklausą įrašykite įmonės rekvizitus. PVM sąskaitos faktūros išrašomos pirkimo dienos data ir yra išsiunčiamos el.paštu.