Akcija!

104210-3512 Ford Focus C-MAX 1.6-2.0TDCI 03->

177.00 89.00

DENSO
14V, Amp 120, Bracket hole 10.00, Belt. adj. bracket hole 10.50, Width/holder arm 22.00, Belt. adj. brackethole pos. 13, Mount. bracket dist. 45.00, Radius 87.50, Radius 90.50, B+ position M8, Regulator plug PL57, Blower IF, Pulley w/o


Turite klausimų? Norite užsisakyti prekę?



Papildomi kodai

BOSCH 0986049171
CARGO 113922
DELCO REMY DRA4236
DENSO 1042103510
DENSO 104210-3510
DENSO 1042103511
DENSO 104210-3511
DENSO 1042103512
DENSO 104210-3512
DENSO 1042103513
DENSO 104210-3513
DENSO DAN1119
FORD 1229258
FORD 1255712
FORD 1477737
FORD 1708342
FORD 3M5T10300PC
FORD 3M5T-10300-PC
FORD 3M5T10300PD
FORD 3M5T-10300-PD
FORD 3M5T10300PB
FORD 3M5T-103000PB
FORD 3M5T10300PE
FORD 3M5T-10300-PE
HELLA CA1865
LUCAS LRA0214
LUCAS LRA02814
MARELLI 63377551
MARELLI 944390903590
MAZDA 30667067
MAZDA Y60118300
MAZDA Y60118300A
MAZDA Y60118300B
VISTEON 201S001002
VOLVO 8666579C
VOLVO 8666579
VOLVO 30795422
VOLVO 36000598

Tinka automobiliams

FORD C-MAX 1.6 TDCi 66 (90) 1560 02.07 –
FORD C-MAX 1.6 TDCi 80 (109) 1560 02.07 –
FORD C-MAX 2.0 TDCi 100 (136) 1997 02.07 –
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi 66 (90) 1560 11.04
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCi 66 (90) 1560 02.05 – 03.07
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCi 80 (109) 1560 10.03 – 03.07
FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCi 100 (136) 1997 10.03 – 03.07
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TDCi 66 (90) 1560 01.05
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TDCi 80 (109) 1560 11.04
FORD FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi 100 (136) 1997 11.04
FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 TDCi 100 (136) 1997 10.06
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TDCi 66 (90) 1560 04.05
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TDCi 80 (109) 1560 04.05
FORD FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi 100 (136) 1997 04.05
FORD FOCUS II Turnier (DAW_) 1.6 TDCi 66 (90) 1560 11.04
FORD FOCUS II Turnier (DAW_) 1.6 TDCi 80 (109) 1560 11.04
FORD FOCUS II Turnier (DAW_) 2.0 TDCi 100 (136) 1997 11.04
FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi 66 (90) 1560 11.04
MAZDA 3 (BK14) 1.6 DI Turbo 80 (109) 1560 06.04
VOLVO C30 1.6 D 80 (109) 1560 10.06
VOLVO C30 2.0 D 100 (136) 1998 10.06
VOLVO S40 II (MS) 1.6 D 81 (110) 1560 01.05
VOLVO S40 II (MS) 2.0 D 100 (136) 1998 01.04
VOLVO V50 (MW) 1.6 D 81 (110) 1560 01.05
VOLVO V50 (MW) 2.0 D 100 (136) 1998 04.04

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Prekes pristatome į visus miestus kurjeriu arba per paštomatą. Taip pat prekes galite atsiimti Šiaulių Altas autoservise, adresu Pramonės 19D, Šiauliai.

Apmokėjimas atsiimant prekę

Prekę atsiimant iš Šiaulių Altas autoserviso (adresu Pramonės 19D, Šiauliai) apmokėjimą galite atlikti kortele arba grynais.

Apmokėjimas pavedimu

Į savo el. pašto adresą, kurį nurodėte užklausoje, gausite laišką su užsakymo numeriu ir mūsų rekvizitais. Atlikite apmokėjimą per elektroninę bankininkystę. Gavę apmokėjimą, išsiųsime prekę nurodytu adresu arba į paštomatą. Jei prekės reikia skubiai, atsiųskite pavedimo kopiją (screenshot).

PVM sąskaita-faktūra

Visos kainos nurodytos įskaitant PVM. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, siųsdami užklausą įrašykite įmonės rekvizitus. PVM sąskaitos faktūros išrašomos pirkimo dienos data ir yra išsiunčiamos el.paštu.