Akcija!

0124515017 Volvo S60, S80, 2.0-2.9 98->

250.00 150.00

BOSCH
12V 120A


Turite klausimų? Norite užsisakyti prekę?



Papildomi kodai

BOSCH 0124515017 
BOSCH 0124515018 
BOSCH 0986041150 
BOSCH 4115
BOSCH EXC. 0986041153  
DELCO REMY DRB1150  
EDR 941150
FRIESEN 9041150  
HELLA 8EL737641001  
HELLA CA1443IR  
LUCAS LRA01817 
LUCAS LRA1817 
VALEO 437802 
VOLVO 8111001 
VOLVO 8602277 
VOLVO 9442841 
VOLVO 9559038
VOLVO 81110010  
VOLVO 81110017  
VOLVO 94428410  
VOLVO 94428414

Tinka automobiliams

VOLVO S60 2.0 T (09.01 -)
VOLVO S60 T5 (11.00 -)
VOLVO S60 2.4 11.00 -)
VOLVO S60 2.4 Bifuel (06.02 -)
VOLVO S60 2.4 (11.00 -)
VOLVO S60 2.4 T (11.00 -)
VOLVO S60 2.4 T AWD (11.01 -)
VOLVO S60 R 2,5 T AWD (03.03 -)
VOLVO S80 (TS, XY) 2.0 (06.98 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 2.0 T (12.99 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 2.0 T (06.98 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 (01.99 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 Bifuel (09.01 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 (01.99 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 T (06.00 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 2.8 T6 (05.98 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 3.0 (06.01 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 2.9 (03.99 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 2.9 (05.98 – 07.06)
VOLVO S80 (TS, XY) 3.0 T6 (06.01 – 07.06)
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.3 T5 (03.00 -)
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 (03.00 -)
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 Bifuel (09.01 -)
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 (03.00 -)
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 T (03.00 -)
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 T AWD (09.01 -)
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 T XC AWD (03.00 – 09.02)

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Prekes pristatome į visus miestus kurjeriu arba per paštomatą. Taip pat prekes galite atsiimti Šiaulių Altas autoservise, adresu Pramonės 19D, Šiauliai.

Apmokėjimas atsiimant prekę

Prekę atsiimant iš Šiaulių Altas autoserviso (adresu Pramonės 19D, Šiauliai) apmokėjimą galite atlikti kortele arba grynais.

Apmokėjimas pavedimu

Į savo el. pašto adresą, kurį nurodėte užklausoje, gausite laišką su užsakymo numeriu ir mūsų rekvizitais. Atlikite apmokėjimą per elektroninę bankininkystę. Gavę apmokėjimą, išsiųsime prekę nurodytu adresu arba į paštomatą. Jei prekės reikia skubiai, atsiųskite pavedimo kopiją (screenshot).

PVM sąskaita-faktūra

Visos kainos nurodytos įskaitant PVM. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, siųsdami užklausą įrašykite įmonės rekvizitus. PVM sąskaitos faktūros išrašomos pirkimo dienos data ir yra išsiunčiamos el.paštu.