Akcija!

0124515010 V.A.G. Golf4, T5, 1.6-3.2, 1.9 TDI 98->

130.00 65.00

BOSCH
12V 70A


Turite klausimų? Norite užsisakyti prekę?



Papildomi kodai

BOSCH 0124315001
BOSCH 0124315013
BOSCH 0124315032
BOSCH 0124325001
BOSCH 0124325012
BOSCH 0124325088
BOSCH 0124325101
BOSCH 0124325131
BOSCH 0124515010
BOSCH 0124515022
BOSCH 0124515117
BOSCH 0986041480
BOSCH 0986041490
BOSCH 0986041860
BOSCH 0986042700
BOSCH B120416520B
HITACHI LR1120701
LUCAS LRB00473
LUCAS LRB00474
LUCAS LRB00475
LUCAS LRB473
LUCAS LRB474
LUCAS LRB475
VALEO 2542237
VALEO 2542237A
VALEO 2542237D
VALEO 2542245
VALEO 2542245C
VALEO 2542461
VALEO 2542461A
VALEO 437395
VALEO 439312
VALEO SG12B015
VALEO SG12B090
VALEO SG8B013
VALEO SG9B015
VALEO SG9B078
VOLKSWAGEN 028903028E
VOLKSWAGEN 028903029G
VOLKSWAGEN 028903030
VOLKSWAGEN 038903018P
VOLKSWAGEN 038903023K
VOLKSWAGEN 038903023L
VOLKSWAGEN 038903023Q
VOLKSWAGEN 038903023R
VOLKSWAGEN 038903023S
VOLKSWAGEN 038903024D
VOLKSWAGEN 045903023
VOLKSWAGEN 045903023A
VOLKSWAGEN 045903023B
VOLKSWAGEN 06B903018HX
DRI    211187702         
DRI    211302702         
FRIESEN    9090387    
HELLA    CA1682
LUCAS    LRB473         
MARELLI EXC    944390903870

Tinka automobiliams

AUDI A3 1.9 TDI 00-03
SEAT Arosa 1.4 TDI 98-04
SEAT Cordoba 1.4 TDI 02-05
SEAT Cordoba 1.7 SDI 97-99
SEAT Cordoba 1.9 SDI 02-05
SEAT Toledo II 1.9 TDI (1M2) AT 99-04
SEAT Toledo II 2.3 V5 (1M2) 99-00
SKODA Fabia 1.4 TDI 03-07
SKODA Fabia 1.9 SDI 99-
VOLKSWAGEN Bora 1.9 SDI 98-05
VOLKSWAGEN Bora 1.9 TDI 00-05
VOLKSWAGEN Fox 1.4 TDI (5Z1) 05-
VOLKSWAGEN Golf IV 1.9 SDI 98-
VOLKSWAGEN New Beetle 1.9 TDI AT 98-04
VOLKSWAGEN Polo 1.4 TDI 02-05
SEAT Arosa 1.4 TDI [6H1] 55KW/ 75PS 1.4l 01.1998 – 06.2004
SEAT Cordoba 1.4 TDI [6L2] 55KW/ 75PS 1.4l 10.2002 – 12.2005
SEAT Ibiza 1.4 TDI [6L1] 55KW/ 75PS 1.4l 05.2002 – 12.2005
SKODA Fabia 1.4 TDI Combi [6Y5] 55KW/ 75PS 1.4l 05.2003 – 10.2005
SKODA Fabia 1.4 TDI [6Y2] 55KW/ 75PS 1.4l 05.2003 – 04.2007
SKODA Fabia 1.4 TDI [6Y3] 55KW/ 75PS 1.4l 05.2003 – 10.2005
VW (VOLKSWAGEN) Lupo 1.4 TDI [6X1] 55KW/ 75PS 1.4l 06.1998 – 07.2005
VW (VOLKSWAGEN) Polo 1.4 TDI Limousine [9N2] (EU) 55KW/ 75PS 1.4l 07.2003 – 05.2007
VW (VOLKSWAGEN) Polo 1.4 TDI [6N2] 55KW/ 75PS 1.4l 10.1999 – 09.2001
VW (VOLKSWAGEN) Polo 1.4 TDI [9N1] 55KW/ 75PS 1.4l 09.2001 – 06.2005
VW (VOLKSWAGEN) Polo 1.4 TDI [9N3] (ZA) 58KW/ 79PS 1.4l 04.2005 – 05.2005

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

Prekes pristatome į visus miestus kurjeriu arba per paštomatą. Taip pat prekes galite atsiimti Šiaulių Altas autoservise, adresu Pramonės 19D, Šiauliai.

Apmokėjimas atsiimant prekę

Prekę atsiimant iš Šiaulių Altas autoserviso (adresu Pramonės 19D, Šiauliai) apmokėjimą galite atlikti kortele arba grynais.

Apmokėjimas pavedimu

Į savo el. pašto adresą, kurį nurodėte užklausoje, gausite laišką su užsakymo numeriu ir mūsų rekvizitais. Atlikite apmokėjimą per elektroninę bankininkystę. Gavę apmokėjimą, išsiųsime prekę nurodytu adresu arba į paštomatą. Jei prekės reikia skubiai, atsiųskite pavedimo kopiją (screenshot).

PVM sąskaita-faktūra

Visos kainos nurodytos įskaitant PVM. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, siųsdami užklausą įrašykite įmonės rekvizitus. PVM sąskaitos faktūros išrašomos pirkimo dienos data ir yra išsiunčiamos el.paštu.